Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Prace przy remoncie drogi do flisów były dziś kontrolowane przez pana staroste w obecności radnych powiatowych/wiesława d/.Zagadkowa jest nieobecność wodza przy takich czynnościach dlaczego nie uczestniczył  ???.Czyżby się obraził  ?.Na kogo.Robią drogę na gm dzwola i jeszcze obraza chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
W twoich wypowiedziach jest tyle pychy wyższości nad drugim człowiekiem ale to już nie te czasy.Zachowujesz się jak szczur na ołtarzu podczas nabożeństwa i tak skończsz aż zal mi jest ciebie.
Są  wartości ponadczasowe, ale dla Pana/i , zapewne to pojęcia obce. Zatruty jadem nienawiści i pogonią za intratnym stanowiskiem, jakim jest stołek wójta, pedzisz jak ćma do słońca.  Wielu na tym forum ma już tak wyprane mózgi, że im już nic nie pomoże. Jednak mam nadzieję, że wchodzą tu również inni forumowicze, którzy potrafią odróżnić dobro od zła i wyczuć intencje piszących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest takie przysłowie ,,pluj k.rwie w ślipie to mówi ,że deszcz pada,, i takie jest twoje rozumowanie problemów dnia codziennego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzz napisał:
Jest takie przysłowie ,,pluj k.rwie w ślipie to mówi ,że deszcz pada,, i takie jest twoje rozumowanie problemów dnia codziennego.
 A ja znam takie: pusc chłopa do biura to atrament wypije ;) I taki chce być wójtem, lub prawą ręka kandydata. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ napisał:
zxc napisał:
taki przyjazny urząd idziesz a oni cie już pytają ile wody ukradłeś.to nie wina pracowników pracownicy są ok/no może z jedna z pracownic lizi***c/.a co do tej kawki i kanapeczki to tak postawi jak postawił strażakom dzwolskim na impreze samochodową/ nie dał ani grosza no i dlatego stał z boku jako gospodarz,nie mówiąc o kiluniu/małpa ty siedż na drzewie nie schodż do komputra,bo głupoty piszesz.
Bywałem na licznych imprezach z udziałem Wójta i aż dusza się raduje widząc jak szczęsliwi sa Ci z którymi przywitał sie Wójt. Nie raz myślałem, żeby wszyscy ustawili się jak do komunii, by Wójt mógł dokonać ceremonii powitania.  A jak nazwiesz tych, którzy po kątach mruczą, a na widok Wójta usmiech od ucha do ucha i nie piszę tu tylko o jednej pracownicy, która tak ciekawie nazwałeś, chyba takich jest więcej.  Najbardziej w porządku jest radny K. D. z Kocudzy Morgi. Podziwiam jego odwagę, sposób podejścia do sprawy. Wie facet czego chce, jest konkretny, mówi prawdę w oczy, mimo, że za głoszenie swych poglądów był juz na wokandzie sądowej.
 Uściśnięćie ręki wójta wzmacnia!bardzo wzmacnia !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ napisał:
zzz napisał:
Jest takie przysłowie ,,pluj k.rwie w ślipie to mówi ,że deszcz pada,, i takie jest twoje rozumowanie problemów dnia codziennego.
A ja znam takie: pusc chłopa do biura to atrament wypije ;) I taki chce być wójtem, lub prawą ręka kandydata.
 A ja znam takie;nie daj Boże z chłopa pana  a z dziada gospodarza. I taki jest wodzem.A ty wyrzuć sobie słomę z butów bo ci wyłazi powiem inaczej gówno zawsze będzie gównem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mogę sie ustawić wkolejce do przywitania ,jak duże sa kolejki a może coś trzeba zapłacić,czy ta terapia jest skuteczna czy przywita się jak mam trochę brudne no spracowane ręce ?Czyżby miał jakieś zdolności ktorych dotychczas nie ujawiniał ?.Ja to mam chorobę paranoidalna ją też może wyleczyć ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory ty naprawdę jesteś chory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z twoim wykorzystaniem szarych komórek jest cos nie tak.Doradzę ci skorzystaj z dorad medyka /tylko nie takiego co leczy poprzez przywitanie/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ napisał:
zxc napisał:
taki przyjazny urząd idziesz a oni cie już pytają ile wody ukradłeś.to nie wina pracowników pracownicy są ok/no może z jedna z pracownic lizi***c/.a co do tej kawki i kanapeczki to tak postawi jak postawił strażakom dzwolskim na impreze samochodową/ nie dał ani grosza no i dlatego stał z boku jako gospodarz,nie mówiąc o kiluniu/małpa ty siedż na drzewie nie schodż do komputra,bo głupoty piszesz.
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom. Ktoś kontruje Wójta, traktuje Go jak ... , a potem wymaga nie wiadomo czego. Wójt dyrektor to powazne stanowiska i nie wiem czy próbując się spoufalać, potem chwalić się tym,  chcemy windować  własne ego?. A Ty gościu wystrzelaj wszystkich kto ma inne zdanie. i spiewaj sobie hosanna. TYlko na zakończ jak szczur na ołtarzu.
 Pewnie Wójt ma niezłe osiągniecia i kontrkandydaci liczą się z tym i wieszaja na nim psy. Dorwali rycerzankę i komadziankę j kręca się jak ... wokół własnego ogona. Argumenty mizerne. Powinni postarać się o lepsze ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,ma niezłe osiagnięcia,, wylicz jakie i nie pie..ol głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drugi kocudzak napisał:
,,ma niezłe osiagnięcia,, wylicz jakie i nie pie..ol głupot.
 Jeśli nie ma, to dlaczego kontrkandydaci do fotela wójta tak się go boją i bluzgają błotem zza płota? Przecież wyborcy sami ocenią wójta pracę i osiągnięcia? W dodatku takie wulgaryzmy? Nie przystoi to ludziom, którzy pretendują na wójta i chcą gminę rozwijać zarówno gospodarczo jak i kulturalnie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,xxx,, walisz głupopty skąd wiesz kto ma kandydować.Na twoje zdania i głupoty które piszesz to nawet wulgaryzmy to za mało.Tu masz rację wyborcy sami ocenią pracę wójta po jego ,,osiągnięciach,,/komadzianka rycerzanka,koko,woda w OZ Krzemień i wiele innych.Drugie zdanie masz rację,,chcą rozwijać gminę zarówno gospodarczo  jak i kulturalnie,, bo do tej pory za obecnie nam panującego gmina nie ma rozwoju wręcz cofa się a on tylko kasuje nasze pieniądze.No trzeba przyznać,że robi wodociąg  a dokładniej bank w którym zaciągnął kredyt jak dla ciebie jest to osiągnięcie to twoje horyzonty umysłowe kończą się za pierwszym wzgórzem,dołami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
,xxx,, walisz głupopty skąd wiesz kto ma kandydować.Na twoje zdania i głupoty które piszesz to nawet wulgaryzmy to za mało.Tu masz rację wyborcy sami ocenią pracę wójta po jego ,,osiągnięciach,,/komadzianka rycerzanka,koko,woda w OZ Krzemień i wiele innych.Drugie zdanie masz rację,,chcą rozwijać gminę zarówno gospodarczo  jak i kulturalnie,, bo do tej pory za obecnie nam panującego gmina nie ma rozwoju wręcz cofa się a on tylko kasuje nasze pieniądze.No trzeba przyznać,że robi wodociąg  a dokładniej bank w którym zaciągnął kredyt jak dla ciebie jest to osiągnięcie to twoje horyzonty umysłowe kończą się za pierwszym wzgórzem,dołami.
    Zgadzam się z Tobą przedmówco, co do moich       horyzontów umysłowych      Przy intelligence quotient     140, pewnie daleko mi do Ciebie. Ale dobrze jest, że rozwija się to forum i Wasza Wysokość, z nieznanych mi przyczyn poniża się i rozmawia z takimi prostakami jak ja.   .Nie wiem kto ma kandydować, ale w czyim interesie byłoby pisać takie paszkwile? Rycerzanka, komadzianka i tak w kółko. Panaceum nie ma swojej wody, więc korzysta ze szkolnej. Wójt chciał tę sprawę uporządkować, stąd takie wielkie halo. Przecież to groszowe sprawy i przychodnię stać na wodę.  WODA, woda, woda – niczym na tym forum.  Koko prawdopodobnie w jesieni odchodzi na emeryturę, więc problem sam się rozwiąże. Jeśli nawet trzeba jej zapłacić, to te pieniądze wypracowałaby, gdy był  pozwolił jej na to stan zdrowia.   Do wglądu są dochody i rozchody gminy, zatem zdajesz sobie sprawę, że nie jesteśmy bogaczami. Niestety. Budynek gminy mógłby być trochę mniejszy i skromniejszy, więc mniejsze byłyby koszty jego budowy. Co ma zrobić obecny wójt? Zamknąć budowę?, czy zadłużać gminę i kontynuować prace? Co by nie zrobił, to będzie źle. Przedmówco. Wiesz dokładnie, że kolejny wójt, ten sam, czy jeśli wyborcy postanowią inaczej, nic nie zdziała bez kredytów. Również  będzie dbał o interesy swojego komitetu wyborczego, bo to osoby, które będą mu sprzyjać. Poczekajmy na kolejne hasła wyborcze. Przedmówco pozwól niech wyborcy sami dokonają oceny. Wskazuj nowe fakty, ale nie w kółko rycerzanka, komadzianka, woda, koko. Jeśli raz dostałeś biegunki, to już do śmierci będziesz biegał do klozetu co 10 minut? A tak na marginesie. jeśli słyszę wulgaryzmy to lituję się nad osobą, która się nimi posługuje.    Poza tym, każdy, nie ważne, czy  zajmuje się zarządzaniem, czy jest szefem warsztatu samochodowego, powinien wiedzieć, że posługiwanie się wulgaryzmami to wyraz bezradności. Niestety ;(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,wójt chciał te sprawe uporządkować,stąd takie wielkie halo,,-tak porządkował dla dobra gminy aż musiał przepraszć panią doktor na sesji/bo inaczej dla niego było by żle/.,,koko prawdopodobnie odchodzi na emeryturę,więc problem się sam rozwiąże,,idąc twoim tropem myślenia to zostawmy wszystkie sprawy to one się same rozwiążą-to po co płacić wojtowi pieniadze ?Gdybyś płacił ze swojej kieszeni to twoje myślenie i działanie byłoby inne.Polecam tobie do przeczytania i analizy ulotki wyborczej obecnej władzy to wtedy może zmienisz zdanie ale trzeba poznać fakty ale ty raczej nie znasz wszystkich faktów łącznie z bronami bo to nie twoje czasy.Czasami wulgaryzm jest mniej szkodliwy jak górnolotne słówko.Na koniec szkoda mi cie,że takie bzdury piszesz nie majace pokrycia w danym czasie i w danej sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,wójt chciał te sprawe uporządkować,stąd takie wielkie halo,,-tak porządkował dla dobra gminy aż musiał przepraszć panią doktor na sesji/bo inaczej dla niego było by żle/.,,koko prawdopodobnie odchodzi na emeryturę,więc problem się sam rozwiąże,,idąc twoim tropem myślenia to zostawmy wszystkie sprawy to one się same rozwiążą-to po co płacić wojtowi pieniadze ?Gdybyś płacił ze swojej kieszeni to twoje myślenie i działanie byłoby inne.Polecam tobie do przeczytania i analizy ulotki wyborczej obecnej władzy to wtedy może zmienisz zdanie ale trzeba poznać fakty ale ty raczej nie znasz wszystkich faktów łącznie z bronami bo to nie twoje czasy.Czasami wulgaryzm jest mniej szkodliwy jak górnolotne słówko.Na koniec szkoda mi cie,że takie bzdury piszesz nie majace pokrycia w danym czasie i w danej sprawie.
 Tylko krowa nie zmienia poglądów - mówi polskie przysłowie. Jestem skłonny przyznać Ci rację jeśli faktycznie wyjaśnisz mi te dwie sprawy: Za co Wójt przepraszał P. Doktor? oraz dlaczego Wójta obwinia się za koko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak masz szare komórki to zajrzyj sobie na protokoł z posiedzenia rady gminy na którym to dokonane są przeprosiny pania doktor przez wójta gminy dzwola a jak nie to zapytaj sprawozdawce społecznego w postaci wiesława .drugi temat to sprawa koko.Ty albo nie chcesz niektórych faktów poznać albo walisz głupa postanowiłam obyś sam dojrzał niektóre fakty.Dam ci pytanie pomocnicze kto odpowiada za kulture w gminie wożny czy wójt ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby nie miał za co to by nie przepraszał uwzględniając jego charakter.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,O porozumienie zadbajmy wszyscy,, slowa z ulotki wyborczej na wojta gminy dzwola sprzed 4 lat.Pytanie czy ,,starego,, wojta gminy zaprosił na uroczystość w krzemieniu ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak masz szare komórki to zajrzyj sobie na protokoł z posiedzenia rady gminy na którym to dokonane są przeprosiny pania doktor przez wójta gminy dzwola a jak nie to zapytaj sprawozdawce społecznego w postaci wiesława .drugi temat to sprawa koko.Ty albo nie chcesz niektórych faktów poznać albo walisz głupa postanowiłam obyś sam dojrzał niektóre fakty.Dam ci pytanie pomocnicze kto odpowiada za kulture w gminie wożny czy wójt ?.
 Z cała pewnością wójt. Niemniej jednak ma do pomocy tzw dyrektorów, a do ich zakresu obowiązków należy zatrudnianie i zwalnianie pracowników. Jak to mówią"po to ma kowal kleszcze, żeby sobie rąk nie sparzyć". Były dyrektor gbiok próbował zburzyć stary, zatwrardziały beton i niczym Stanisław Wokulski zakończył "przywalony resztkami " może nie feudalizmu, a ?????. W porę nie dotarło do niego, ze są pracownicy wazni i ważniejsi. Chciał upokorzyć "ważniejszych" i tak wyszło. Dostał dobrą lekcję i mam nadzieję, że wykorzysta to w dalszej karierze. A babki w stoku opowiadają  , że kto wie, czy niebawem będziemy zaszczyceni jeśli się z nami przywita. Jest młody, przed nimi drzwi otwarte. Zatem w czym wina wójta??? - ja też nie ogarniam. Chyba w tym, że nie przeszkadzał i nie wchodził w kompetencje dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...